Чим ми можемо допомогти?
Введіть дані для пошуку або скористайтесь розділами нижче.
Що це?
У системі Denty реалізована можливість підключення програмного РРО Checkbox для ведення податкової звітності, видачі електронних чеків та автоматичнї відправки Z-звітів. Основною перевагою програмної каси є відсутність касового апарату та відсутність вкладень для касового апарату. Також програмний РРО працюватиме з будь-якого пристрою - робочого компютера чи смартфона.
Принцип роботи сервісу дуже простий - на порталі користувача доступні реєстрація програмних РРО та управління ними, аналітика та звіти. Тому немає необхідності відвідувати кабінет ДПС для реєстрації кас чи торгових точок. Під час використання програмної каси не потрібно вести касову книгу, друкувати чи зберігати Z-звіти.
ВАЖЛИВО: для роботи із сервісом «Checkbox» потрібен ЕЦП (електронний цифровий підпис) лише для підприємства. ЕЦП виданий для фізичної особи не підходить. Також для роботи необхідно встановити програму «Checkbox-Підпис» - детальніше читайте у кроці №6.
Крок №1: Отримання ЕЦП для вашого підприємства чи юридичної особи. Як отримати ЕЦП дізнайтесь тут.
Крок №2: реєстрація на сервісі Checkbox. Перейдіть за посиланням. За допомогою ЕЦП отриманого раніше внесіть дані про Вашу компанію, або введіть дані вручну:
Оберіть файл цифрового підпису, введіть пароль та дочекайтесь синхронізації даних:
Перевірте дані із ДПС та натисніть кнопку «Далі»:
Введіть електронну пошту, телефон, пароль, придумайте пароль для входу у кабінет Checkbox та завершіть реєстрацію:
Для інтеграції Вашої стоматології та друку чеків і відправку звітів виберіть спосіб «Веб-сторінка або мобільний додаток»:
Після завершення реєстрації Ви будете перенаправлені у особистий кабінет Checkbox:
Крок №3: після реєстрації необхідно додати торгову точку із фактичною адресою Вашої клініки. Натисніть на кнопку «Створіть торгову точку». Заповніть усі поля та збережіть зміни:
Крок №4: додайте касу. Перейдіть у розділ «Каси» та натисніть «Додати касу». Введіть номер каси та виберіть створену раніше торгову точку. Натисніть «Додати касу». Примітка: додавання каси необхідно підтвердити за допомогою ЕЦП. Підтвердження реєстрації ЕЦП у ДПС може зайняти кілька хвилин. Натисніть кнопку «Оновити дані» щоб отримати підвтердження реєстрації каси. Детальна відеоінструкція щодо додавання каси доступна тут.
Крок №5: додайте касира. Перейдіть у розділ «Касир» та натисніть на кнопку «Додати касира». У системі Checkbox касира можна додати безпосередньо зчитавши дані із ЕЦП організації або підприємства, що буде використовуватись для підпису чеків, або додати касира вручну.
У випадку додавання касира з ЕЦП дані касира будуть заповнені автоматично і необхідно лише підтвердити реєстрацію касира за допомогою ЕЦП.
У випадку додавання касира вручну Вам необхідно ввести такі дані:
логін касира;
пароль;
ПІБ касира;
ідентифікатор ключа (якщо під час реєстрації у Checkbox вибрано опцію «Зчитати з ключа ЕЦП», тоді ідентифікатор ключа автоматично приєднається. Якщо Ви вибрали «Внести дані вручну», тоді вам потрібно буде увійти у властивості сертифікату ключа ЕЦП і вибрати там ідентифікатор id, скопіювати його і потім вставити у відповідне поле.
Після заповнення даних необхідно підтвердити заявку на створення касира за допомогою ЕЦП директора та зачекати на підтвердження заявки кілька секунд. Якщо у Вас виникають труднощі із додаванням касира, перегляньте детальну інструкцію тут.
Крок №6: Завантажте та встановіть програму «Checkbox Підпис» на комп'ютер. Детальна інструкція щодо встановлення програми «Checkbox Підпис» знаходиться тут. Примітка: програма «Checkbox Підпис» повинна бути запущеною та активною на момент відкриття зміни та протягом робочої зміни, в іншому випадку ви не зможете підписати чек та фіскалізувати його.
Реєстрацію та налаштування Checkbox завершено. Нижче описано інструкцію щодо налаштування та синхронізації Checkbox та Denty.
Крок №1: перейдіть у розділ «Каси» та відкрийте вкладку «Інтеграція Checkbox»:
У полі «логін касира Checkbox» введіть логін нещодавно доданого касира;
У полі «Пароль касира Checkbox» введіть пароль касира;
У полі «Ключ ліцензії каси Checkbox» введіть ключ ліцензії каси. Щоб дізнатись ключ ліцензії каси перейдіть на вкладку «Каси» у системі checkbox.ua та скопіюйте ключ ліцензії потрібної Вам каси:
Натисніть на кнопку «Зберегти дані». Якщо усі дані правильні, система сповістить Вас про те, що дані успішно збережені. Це означає, що Denty вдалось зєднатись із системою Checkbox.
Крок №2: налаштуйте податкові групи. Перейдіть на вкладку «Податкові групи» та виберіть податкову групу для кожної послуги чи цілої категорії послуг відповідно до Вашої системи оподаткування та збережіть зміни. Примітка: код послуг вводити необов'язково, він буде згенерований автоматично:
Всі необхідні налаштування виконано. Тепер Ви можете перейти до відкриття зміни та виконання візитів, оплат, тощо.
Початок роботи із пРРО Checkbox та Denty.
Для того, щоб фіскалізувати акти виконаних робіт та відправляти атоматичні звіти у ДПС перед початком роботи необхідно відкрити зміну. Примітка: програма «Checkbox Підпис» повинна бути запущена на вашому компютері.
Щоб відкрити зміну перейдіть у розділ «Каса». Ви побачите блок із статусом Checkbox. Натисніть на кнопку «Відкрити зміну». Якщо програма «Checkbox Підпис» запущена, а усі необхідні дані налаштовані, статус Checkbox зміниться:
Після відкриття зміни Ви можете робити службове внесення або службове вилучення, а також звіряти фіскалізовані акти виконаних робіт за допомогою кнопки «Х-звіт».
Після виконання візиту пацієнта перейдіть до форми оплати за надані послуги, перевірте ціну, за потреби додайте додатково надану послугу чи знижку, та натисніть на кнопку «Оплата та фіскалізація». Примітка: якщо у анкеті пацієнта вказана e-mail адреса, адресу буде автоматично додано у форму для відпарвки чека на електронну пошту.
Якщо Вам необхідно зробити повернення, або Ви бажаєте фіскалізувати оплату візиту, що був виконаний раніше, відкрийте список касових операцій. Перейдіть до розділу «Каса»:
Наприкінці зміни потрібно обов'язково закрити зміну. Перейдіть на сторінку «Каса» та натисніть на кнопку «Закрити зміну». Після закриття зміни буде автоматично сформовано та відправлено Z-звіт у ДПС, за бажанням ви зможете завантажити Z-звіт: